www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 814589
Link megjelenítéseimages/editor/20090616152701.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A gyártás műszaki hátterének biztosítása
  • Gyártási feladatok ellenőrzése, szabályozása
  • Termék - és folyamathibák ellenőrzése
  • Korrekciós és megelőző intézkedések bevezetése

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki/villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet, szakmai fejlődési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Veszprém térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK, Győr-Veszprém térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése