www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 801315

Link megjelenítéseimages/editor/1340896725.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk – Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk olyan pályázót, az alábbi munkakörbe, aki felelős a
 HR folyamatok és eljárások teljeskörű működtetéséért a hozzá tartozó szervezeti területeken::

FELADATOK

  • Felelős a gyártási folyamatokért és az adott gyártóterületen gyártott termékekért
  • Gyártási folyamat kidolgozása, szükséges dokumentációk elkészítése
  • Transzferek (termék át/visszahelyezés) lebonyolításának vezetése, azok kidolgozása
  • Költségcsökkentési javaslatok kidolgozása
  • Termékváltoztatás miatti módosítások kidolgozása, dokumentálása, bevezetés irányítása
  • Folyamatok elemzése, módosítások kidolgozása, bevezetése; fejlesztése
  • Próbagyártás szervezése, lebonyolítása
  • Gyártástámogatás
  • Biztonsági készleten kívüli anyagok (szerszámok, alkatrészek) utánrendelése
  • Új gépek, berendezések, eszközök beszerzésének támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gépész/villamosmérnöki végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Gyártás-előkészítő, -támogató eszközök ismerete
  • Projektvezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki-rajz olvasási és karbantartási ismeret

ELŐNYT JELENT

  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat;
  • Lean rendszer gyakorlati ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése