www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 1075 napja lejárt

VT Plastic Gyártó Kft.

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.

Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni küldje el pályázatát!

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntési dokumentációk kidolgozása, annak felügyelete karbantartása
  • Fröccsöntési technológiák fejlesztése, fröccsöntő üzem technológiai irányítása
  • Technológiai fegyelem ellenőrzése, felügyelete
  • Műszaki változások bevezetésének tervezése, költségkalkulációk, eszköz szükséglet tervezése, nyomon követése
  • A munkaterületen megvalósuló folyamatok, tevékenységek felügyelete
  • Projekt osztály műszaki támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Műanyagipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat és/vagy műanyagipari végzettség,
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret,
  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség, dinamikus, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek
  • Biztos, stabil angol nyelvtudás,

Munkavégzés helye: Veszprém (albérleti támogatás biztosítva)

A munkakör azonnali kezdéssel betölthető.

Pályázatát (munkakör  megjelölésével) az  alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő