www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 1305 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe!

Megbízónk mérőberendezéseket gyárt és fejleszt, sikerükhöz nélkülözhetetlen a világszerte foglalkoztatott több, mint 400 munkatársának hozzáértése és elhivatottsága, és az általuk végzett folyamatos kutató-fejlesztő munka. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk megbízható, precíz gyártástámogató mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása, ezzel kapcsolatos projektek vezetése és végrehajtása
  • Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztéssel
  • Szerelési munkák szervezése és műszaki felügyelete; felelősségvállalás a mérőberendezések szállítási határidőre történő elkészülésében
  • Próba- és prototipusok legyártásának és gondozásának megszervezése, felügyelete ill. abban való közreműködés
  • A gyártással, beszerzéssel kapcsolatos műszaki támogatás
  • A készülékhez kapcsolódó, a gyártást segítő műszaki dokumentációk kezelése és folyamatos felülvizsgálata (műveleti utasítások, eljárások, technológiák, rajzok stb.)

Elvárások:

  • Gépészmérnöki és/vagy mechatronikai és/vagy villamosmérnöki végzettség
  • A fenti területen (ipari termelés-támogatás) szerzett többéves szakmai tapasztalat
  • Felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Kiváló szervezőkészség, proaktivitás, dinamizmus
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, MS Office)
  • Angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Tervezői program (ProE, PADS / Altium) ismerete
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerrel szerzett tapasztalat
  • Optikai alkatrészek ismerete

Amit ügyfelünk kínál:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Budapest (11. kerület)

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre elküldött önéletrajzzal lehet.

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő