www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.05.24.
Hirdetés azonosító: 750698

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari gyártó vállalat, amely számára Gyártástámogató mérnököt keresünk.

Feladatok:

Gépjárművek motormanagement rendszere fejlesztésének a támogatása
Két gyáregység támogatása a szériagyártás elindulása után
Motorvezérlő változásmanagement támogatása és koordinációja
A termékeket érintő változások bevezetésének koordinálása SAP rendszer segítségével
Vevői reklamációk elemzése a fejlesztés oldaláról, jelentések készítése
Kapcsolattartás világszerte projektvezetőkkel

Elvárások:

Mérnöki diploma gépészmérnöki vagy elektronikai területen
Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, terhelhetőség, minőségközpontúság
Jó kommunikációs képesség
Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
Előny: autóipari ismeretek a termékfejlesztés és gyártás területén

Amit kínálunk:

Németországi tréning és betanulás
Nemzetközi karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló fejlesztőmunka
Széleskörű Cafeteria juttatások
Dolgozói vásárlási kedvezmény a cég termékeiből
Ingyenes nyelvtanulás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a