www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 1106 napja lejárt

A CLAAS Csoport a világ egyik vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalata 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák és szolgáltatások fejlesztésével kiváló minőségi színvonalon. A napjainkban is családi tulajdonban lévő vállalat sokoldalú termékeire mezőgazdászok támaszkodnak a világ minden pontján. A vállalatcsoport, amely több mint 10.000 főt foglalkoztat világszerte, vezető pozíciókat mondhat magáénak a kombájnok, a bálázó gépek és a szecskázók tekintetében. A törökszentmiklósi gyár, amely az évek során a kombájnokra szerelhető vágóasztalok és vágóasztalszállító kocsik termelési és fejlesztési központjává vált, jelenleg

munkatársat keres.

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • 1-3 éves hasonló területen (elsősorban fémipar) szerzett tapasztalat,
  • kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás.

Feladatok:

  • technológiakészítés, anyagnormázás,
  • művelettervek, műveleti leírások, munkautasítások készítése és kezelése,
  • műszaki módosítások nyomon követése, termelésbe történő bevezetése,
  • beruházások koordinálása,
  • prototípusok, nullszériák bevezetése, dokumentálása,
  • speciális – egyedi technológiák minőségellenőrzési terveinek kidolgozása,
  • gyártási folyamattervezés.

Amit kínálunk Önnek:

  • teljesítményarányos jövedelem,
  • folyamatos szakmai és nyelvi tréningek belföldön és külföldön,
  • hosszú távú perspektíva,
  • magas színvonalú technikai háttér,
  • nemzetközi karrierlehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott magyar és idegen nyelvű
szakmai önéletrajzát a TPE1213 referenciaszám megjelölésével az alábbi címre:

CLAAS Hungária Kft.

5200 Törökszentmiklós, Kombájn u. 1.
www.claas.com

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő