Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Gyártástámogató Mérnök

 Feladatok:

  • A termelés hatékonyságának fejlesztése érdekében elemzések, fejlesztési tervek készítése és végrehajtása
  • Új gyártósorok/berendezések/termékek beindításában aktív közreműködés
  • Napi szinten történő hibaelemzés és problémamegoldás, a kapcsolódó osztályok támogatása, a hibákról és a problémákról jelentés készítése
  • A berendezések helyes működtetéséhez szükséges működési paraméterek, rajzok/dokumentumok rendszeres felülvizsgálata
  • A gyár folyamati adatainak felmérése, nyomon követése, illetve a hatékonysággal kapcsolatos mérnöki munkák végzése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, japán anyavállalattal

Elvárások:

  • Minimum 2 éves gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való képesség
  • Rugalmasság

Előny:

  • Auditokon való részvétel
  • Autóipari és/ vagy tömeggyártásban szerzett tapasztalat
  • AutoCad program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Dunavarsány
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő