www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 1147 napja lejárt
Folyamatosan várjuk mérnökök jelentkezését az alábbi munkakörbe.

Munkavégzés helye: Közép-Dunántúli régió

Feladat:

  • Termelés támogatása az adott gyártó területen;
  • Gépképesség vizsgálatok elvégzése;
  • Hatékonyság növelési feladatok elvégzése;
  • Gyártásközi selejt csökkentése;
  • Hiba elemzés és hiba elhárítása a gyártási folyamatban;
  • Helyi szabványok létrehozása, azok felügyelete;
  • Folyamatok fejlesztése;
  • Részvétel az új termékek gyártásba történő bevezetésében.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Gépész-, villamosmérnök vagy minőségügyi mérnöki végzettség

Tapasztalat:

  • Gépész-, villamosmérnök vagy minőségügyi mérnöki végzettség;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Office programok magas szintű ismerete;
  • Jó szervező készség;
  • Kitűnő problémamegoldó készség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Csapatmunkára való hajlandóság;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: A01gytm

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés