www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.

Érdekel a gyártás? Rendszer-szemléletben gondolkodsz? Csatlakoznál egy növekvő autóipari gyártócéghez?

Gyártástámogató mérnök kollégákat keresünk, a pozíció fő fókuszában a selejtszám csökkentése, hatékonyságnövelés, folyamatfejlesztés áll.

Pozíció leírása / Job description

Főbb feladatok:
- Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
- Gyártási koncepció kialakítása; layout, folyamatábrák, tervezési dokumentáció elkészítése
- Műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása
- Közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában
- Selejtcsökkentési / hatékonyság/ gép rendelkezésre állás növelési tevékenység támogatása
- Gyártóeszközök/ berendezések felügyelete
- A folyamatos fejlesztési tevékenységek, ill. a termelés napi szintű támogatása, problémák kezelése
- Projekt koordináció eseti jelleggel

Elvárások / Requirements

Elvárásaink:
- Mérnöki végzettség (gépész-, mechatronikai- vagy villamosmérnök)
- Min. 1 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat (akár gyakornoki)
- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai, általános gépészeti ismeretek

Előny:
- Autóipari tapasztalat
- SAP ismeret
- Német/ francia nyelv ismerete
- Minőségügyi rendszerek ismerete
- Robot/ pneumatika rendszerek ismerete

Amit kínálunk / Offer

Partnercégünk ajánlata:

- versenyképes bérezés, 13. havi fizetés
- komplex juttatási csomag
- tréningek és oktatások a legújabb technológiákkal kapcsolatban
- jó csapat
- multinacionális környezet
- nyelvtanulás támogatása
- nemzetközi tudásbázis

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -