www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

Régió: Vas

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.25.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1202590

Gyártástámogató mérnök munkakörbe keresünk munkatársakat egy vas megyei elektronikai alkatrészeket gyártó partnerünkhöz.

Főbb feladatok:
- Termelési folyamatok irányítása, optimalizálása és fejlesztése

- Projektek koordinálása
- Gépek, gyártóberendezések fejlesztése, működésük biztosítása
- Új gyártóberendezések beszerzése, beüzemelése
- Új termék gyártósorra való telepítése
- Minőségügyi problémák megoldásában való aktív részvétel

- Szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal és a beszállítókkal

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
- Gyártásban szerzett releváns szakmai tapasztalat

- Rendszerszemléletű gondolkodás
- Innovatív személyiség

Előny:
 - Autóipari területen szerzett tapasztalat

Éves bruttó juttatási csomag: 5.500.000 Ft-tól

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.