www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 171 napja lejárt

Budapesti autóalkatrész gyártó cég felvételre keres mérnököt gyártástámogató munkakörre

Feladatok:

  • Mérnökök támogatása a gyártási folyamatok / technológiák terén
  • Gyártási folyamatok tervezése
  • Folyamatos fejlesztésre, optimalizálására (minőség, ciklusidő, termelékenység stb.) irányuló tevékenységekre javaslattétel, azok megvalósítása
  • Hibaelhárítás és problémamegoldó folyamatok meghatározása, megoldásban való részvétel
  • A gyártási folyamatokhoz szükséges folyamatutasítások elkészítése (Munkautasítások, FMEA, Control Plan, Layout, stb.)
  • Munkautasítások, felhasználói kézikönyvek és karbantartási utasítások előkészítése, oktatása
  • Az üzemi mutatószámok elemzése, vonatkozó technológiai befolyásoló tényezők monitorozása, fenntartása és fejlesztése
  • Hatékonyság javító intézkedések bevezetése; Új projektekben való részvétel
  • A szükséges gépek és folyamatok karbantartása és vezetése
  • Karbantartási és szervíz technikusok támogatása és képzése/fejlesztése
  • A gépekhez és szerszámokhoz kapcsolódó beszerzési tevékenységek koordinációja Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Új termékek gyártásának tervezése, gyártásba vitele és gondozása
  • Új technológiák, eljárások és gyártóeszközök bevezetése projekt környezetben;
  • Aktív részvétel a termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás területén

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy elektromos)
  • Angol nyelvismeret (továbbá német előny)
  • Számítógépes ismeretek (MS Office felhasználói szintű ismeret, vállalatirányítási rendszer és műszaki tervező programok ismerete előny)
  • Elektromos és / vagy autóipari gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Technikai rajz ismeretek (villamos kapcsolások, gépészeti rajzok)
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés, megfelelő betanulási idő után
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Strukturált és szisztematikus gondolkodásmód
  • Csapatmunkára és együttműködésre való készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias környezet

 Kérjük a fizetési igényt megadni.  Következőképpen küldje el önéletrajzát: _cv.pdf.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol