www.cvonline.hu
Gyártástámogató mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1095776

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára munkatársat keresünk Gyártástámogató mérnöki pozícióba.

Feladatok:

  • Termelési és minőségi mutatók javítása
  • Eredmények prezentálása a menedzsment felé
  • Problémák eredetének megkeresése, kivizsgálása
  • Technológiai problémák megoldása a társosztályokkal együttműködve

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus szemlélet és problémamegoldó képesség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai fejlődés
  • Modern környezet, szakmailag felkészült csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.