www.cvonline.hu
VT Plastic Gyártó Kft.
Gyártástámogató mérnök

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon
nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari
szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába
foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.
Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni küldje el pályázatát!

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.
Az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

Feladatkör:

  • próbaüzemben, tesztelésben, projektfeladatok megvalósításában, a termelés során felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • műanyag fröccsöntési dokumentációk kidolgozása, karbantartása
  • fröccsöntési technológiák fejlesztése, a fröccsöntő üzem technológiai irányítása
  • technológiai fegyelem, a munkaterületen megvalósuló folyamatok, tevékenységek ellenőrzése, felügyelete

Számunkra a megfelelő jelölt rendelkezi az alábbi képességekkel, készségekkel:

  • felsőfokú (gépész) műszaki végzettség
  • felhasználószintű számítógépes ismeret
  • önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség,
  • dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi
  • angol nyelvtudás (erős alapfok)

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • autóipari követelmények ismerete
  • műanyagipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia, remek munkahelyi légkör
  • kedvező juttatási csomag, caferéria (Erzsébet utalvány, SZÉP kártya)
  • szakmai és nyelvi képzés támogatása
  • lakhatási támogatás

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát  (munkakör  megjelölésével) az  alábbi címre várjuk:
 VT Plastic Gyártó Kft.  8000. Székesfehérvár, Berényi u. 72-100. HR osztály illetve elektronikusan a lenti e-mail címen.

Kategória Gyártás / Termelés, Gyógyszeripar / Vegyipar, Mérnök / Műszaki
Régió Tolna
Székesfehérvár
Komárom-Esztergom
Pest
Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő