www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

Régió: Veszprém

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.25.
Jelentkezési határidő: 2017.10.19.
Hirdetés azonosító: 1076256

Gyártástámogató mérnök állást kínálunk multinacionális autóipari gyártó partnerünk megbízásából Veszprém megyei munkavégzéssel.

Főbb feladatok
- Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
- Gyártási koncepció kialakítása
- Műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások készítése, aktualizálása
- Selejtcsökkentési / hatékonyság/ gép rendelkezésre állás növelési tevékenység támogatása
- Gyártóeszközök és berendezések felügyelete
- Termelés napi szintű támogatása, problémák kezelése
- Projekt koordináció eseti jelleggel

Elvárások
- Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
- Legalább fél éves, gyártásban szerzett releváns szakmai tapasztalat
- Középszintű angol nyelvtudás

 Előny
- Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
- Elektronikai gyártásban szerzett gyakorlat

Éves bruttó juttatási csomag: 5.075.000 Ft-tól

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.