www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 366 napja lejárt

Feladatok

  • Gyártósorok gyártási koncepciójának kidolgozása

  • Új termékek bevezetésében való részvétel

  • Gyártósorok beüzemelése, áttelepítése, folyamatos fejlesztése

  • Gyártóeszközök felügyelete, műszaki dokumentációk kezelése, új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása

  • Vevői auditokon való részvétel

  • Automata sorok hatékonyságának növelése

  • Belső kiesések, selejtek csökkentése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen (gépész, mechatronikai vagy villamosmérnöki végzetség előnyt jelent)

  • Legalább 1 év gyártásban szerzett tapasztalat

  • Automata és félautomata gyártósorok ismerete

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,

  • Multinacionális, nagyvállalati, modern munkakörnyezet

  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők

  • Tréningeken, oktatásokon való részvétel, fejlődési lehetőség

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki