www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1059233

Megbízónk Vác-Balassagyarmat térségében működő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Gyártási folyamatok mérnöki oldalról történő támogatása
  • Gyártó eszközök és szerszámok tervezése, telepítése, folyamatos fejlesztése
  • Új termékek bevezetésének koordinálása, önálló projektek vezetése
  • A gyártási és minőségbiztosítási dokumentáció elkészítése és karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Gyártási, mérnöki területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria
  • Munkavállaló-barát környezet
  • Fejlődés elősegítése és támogatása

A munkavégzés helye

Vác-Balassagyarmat térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK, Vác-Balassagyarmat térsége