www.cvonline.hu
Gyártástámogató mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.28.
Hirdetés azonosító: 1054794
lejárt

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Elektromos ipari termékek gyártásával foglalkozó, nyugodt gyártási környezettel rendelkező kecskeméti megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

- A gyártás támogatása, mintagyártás koordinálása,
- Új termékek bevezetésében és terméktranszferekben aktív részvétel,
- Folyamatfejlesztési tevékenység, aktív részvétel a gépek validálásában és a szerszámozás megtervezésében,
- Gyártósoron felmerülő problémák megoldása, kivizsgálásának támogatása,
- Gyártási dokumentációk elkészítése,
- Tervezőmérnökökkel és a társosztályokkal való szoros együttműködés, készüléktervezés.

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy villamosmérnök diploma),
- Min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- Valamely 2D/3D tervezőprogram készségszintű ismerete,
- Kommunikákcióképes angol vagy német nyelvtudás a napi munkavégzéshez (írásban és szóban egyaránt)

Megbízónk változatos feladatkört, nyugodt, családias légkört és versenyképes kompenzációs csomagot kínál munkatársainak.

Egyéb hasonló állások Önnek
Polish speaking AR Accountant

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our multinational partner is l...
Budapest

Sourcing Specialist

Your new company Our German multinational pharm...
Budapest

Master Data Services Team Lead

Master Data Services Team Lead munkatársat kere...