www.cvonline.hu
Gyártástámogató mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.28.
Hirdetés azonosító: 1054794
lejárt

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Elektromos ipari termékek gyártásával foglalkozó, nyugodt gyártási környezettel rendelkező kecskeméti megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

- A gyártás támogatása, mintagyártás koordinálása,
- Új termékek bevezetésében és terméktranszferekben aktív részvétel,
- Folyamatfejlesztési tevékenység, aktív részvétel a gépek validálásában és a szerszámozás megtervezésében,
- Gyártósoron felmerülő problémák megoldása, kivizsgálásának támogatása,
- Gyártási dokumentációk elkészítése,
- Tervezőmérnökökkel és a társosztályokkal való szoros együttműködés, készüléktervezés.

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy villamosmérnök diploma),
- Min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- Valamely 2D/3D tervezőprogram készségszintű ismerete,
- Kommunikákcióképes angol vagy német nyelvtudás a napi munkavégzéshez (írásban és szóban egyaránt)

Megbízónk változatos feladatkört, nyugodt, családias légkört és versenyképes kompenzációs csomagot kínál munkatársainak.

Egyéb hasonló állások Önnek
Property Developer

Randstad Hungary Kft.

Our client is a large, international service pr...
Budapest

Team Leader for International Accounting

Our client is a highly successful company withi...
Budapest

Regional Controller

The Company is one of the world’s largest intim...