www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1035143

Megbízónk anyavállalata világszerte ismert autóipari csoport, amelynek 200 gyárában közel százezer munkatárs dolgozik az innovatív megoldások kifogástalan minőségben történő megvalósításáért. A magyarországi leányvállalat a gépjárművek belső terében felhasznált fém szerkezeti modulokat és mechanizmusokat gyárt. A vállalat saját maga fejleszti a magasan automatizált gyártósorait és célgépeit, amelyek a globális csoport számára is itt készülnek. A folyamatosan bővülő gyártási program teljesítéséhez számára szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete
  • Folyamatoptimalizálás, az ezzel kapcsolatos berendezések átépítésének elvégzése
  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása (műveleti dokumentációk, tartalék alkatrészek, rajzok)

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • Proaktív munkavégzés
  • Határozott fellépés

Előnyt jelent

  • Autóiparban, illetve berendezésgyártásban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • PLC, Robot ismeretek (akár tanulmányokból)
  • Hegesztési ismeretek vagy hegesztőmérnöki végzettség

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások + 100%-os bejárási támogatás, saját személygépkocsira is
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678