www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Partnerünk a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója. Magyarországon két évtizede van jelen, jelenleg 1500 embernek ad munkát a régióban. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk

gyártástámogató mérnök

munkatársat.

Pozíció azonosító: V01PGYM

Kategória: Mérnök - Gyártás, Folyamatmérnök, Gépészmérnök, Gyártástámogató mérnök, Villamosmérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Veszprém

Feladatok

  • Gyártósorok gyártási koncepciójának kidolgozása
  • Új termékek bevezetésében való részvétel
  • Gyártósorok beüzemelése, áttelepítése, folyamatos fejlesztése
  • Gyártóeszközök felügyelete, műszaki dokumentációk kezelése, új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása
  • Vevői auditokon való részvétel
  • Automata sorok hatékonyságának növelése
  • Belső kiesések, selejtek csökkentése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen (gépész, mechatronikai vagy villamosmérnöki végzetség előnyt jelent)
  • Legalább 1 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Automata és félautomata gyártósorok ismerete
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Multinacionális, nagyvállalati, modern munkakörnyezet
  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők
  • Tréningeken, oktatásokon való részvétel, fejlődési lehetőség

Küldd el az önéletrajzod nekünk: E-mail cím megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol