www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 365 napja lejárt

Szeretne Ön egy olyan megbízható, német tulajdonban lévő vállalatnál dolgozni, mely vevői között tudhatja a legnagyobb autómárkákat (Audi, BMW, Porsche, Jaguar stb.)? Akkor jelentkezzen Gyártástámogató mérnök pozícióba

Feladatok

  • Gyártóberendezések fejlesztése, üzembe állítása
  • Termelési folyamatok tervezése,optimalizálása
  • Termelésen belüli munkatevékenység és anyagáramlás tervezése
  • Ciklusidők rendszeres aktualizálása,időfelhasználással való törődés
  • Felelősség a gyártósorok rendelkezésre állásáért; a dokumentációért
  • Know-how- és gyártástranszfer biztosítása az egyes gyárak között

Elvárások

  • Gépészmérnöki, vagy gépésztechnikusi végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Fontos a jó műszaki és gyakorlati érzék
  • Megbízható német és/vagy angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatban dolgozás képessége
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Elvárt nyelvtudás Angol