www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK / VILLAMOSMÉRNÖK, PLC

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 844361

Link megjelenítéseimages/editor/1303852750.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete
  • Folyamatoptimalizálás, az ezzel kapcsolatos berendezések átépítésének elvégzése
  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása (műveleti dokumentációk, tartalék alkatrészek, rajzok)

ELVÁRÁSOK

  • Mechatronikai mérnök vagy villamosmérnöki végzettség
  • Min. 1-3 éves, műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Automatizálási ismeretek (PLC, pneumatika)
  • Határozott fellépés, proaktív munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • Autóiparban, ill. berendezésgyártásban szerzett tapasztalat
  • Siemens S7 PLC programozási ismeretek
  • Robotprogramozási ismeretek (Motoman)

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költség támogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK / VILLAMOSMÉRNÖK, PLC, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése