www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök-Veszprém (Ref.szám: NB-1277)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 955319

Elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • Min. 2 éves gyártás, termelés területén szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Elektronikai, gépészeti ismeretek
  • Minőségügyi rendszer ismerete
  • Robot/pneumatikai rendszer használatában gyakorlat

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete
  • PLC ismeret

Feladatok:

  • Új termék bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
  • Gyártási koncepció kialakítása; layout
  • Közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában
  • Gyártóeszközök/berendezések felügyelete
  • Folyamatos fejlesztési tevékenységek, ill. a termelés napi szintű támogatása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1276-os referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20-911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő