www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök (Veszprém megye)

  • A hirdetés 786 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi munkakörbe:

Pozíció leírása:

Gyártástechnológiai folyamatok kidolgozásában való aktív részvétel;
Termékek bevezetése, próbagyártások megtervezése, dokumentálása;
Belső és külső változások bevezetésének koordinálása a cég által kidolgozott folyamatok szerint;
Árajánlatok készítése, gyárthatósági vizsgálatok lefolytatása;
Vevői reklamációk által felvetett problémák megoldása a minőségügyi osztállyal együttműködve;
Dokumentációkezelés (termékspecifikációk, minőségügyi és projekt dokumentációk készítése, frissítése);
Részvétel a külső és belső auditokon;
Gyártástámogatás.

Követelmények:

Gépész vagy mechatronikai mérnöki diploma
2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Erős időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség
Változáskezelésben szerzett tapasztalat

Előny:

Kábelcsatlakozók és fröccsöntött alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat
3D CAD tervező szoftverek alapos ismerete (PTC Creo/ ProEngineer)

Munkavégzés helye:

Veszprém, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Hosszú távú, stabil munkahely egy gazdaságilag kiegyensúlyozott, folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatnál
Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások valamint egyéb szociális juttatások, lehetőségek
Családias kollektíva és biztonságos, kellemes munkakörnyezet
Kábelgyártás területén jártas szakértői csapat segítsége az elmélyültebb tudás megszerzése érdekében
Modern technológiai megoldásokra nyitott vezetőség

Ideális pályázó:

Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
Magas fokú készség az együttműködésre és csapatmunkára
Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség
Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
Precizitás a dokumentáció terén

Helyek Veszprém
Veszprém
Székesfehérvár
Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség