Poppe + Potthoff Hungária Kft.-Gyártástámogató mérnök (vegyigépész végzettséggel)

Gyártástámogató mérnök (vegyigépész végzettséggel)

Magyarországon egyedülálló módon a Poppe + Potthoff hideghúzott, precíziós acélcsövek gyártását indítja el Ajkán, a már meglévő common rail és csőkomponens divíziók mellett. A 6 milliárd forintos, 2011-ben indult beruházás megvalósításához keresünk megbízható, ambiciózus

Gyártástámogató mérnök

munkatársat.

Feladatok:

  • Termelőfolyamatok, -eszközök felügyelete, fejlesztése
  • Új termékek gyártásának megtervezése, előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú vegyigépész végzettség
  • Német vagy angol nyelv ismerete
  • Új termékek bevezetésében szerzett gyakorlat
  • PRO Engineer vagy CAD rajzolóprogram ismerete

Előny:

  • Acélok horganyzásában szerzett tapasztalat
  • Hidegalakítási technológiák ismerete
  • Készülékek, hidegalakító szerszámok tervezésében szerzett tapasztalat
  • REFA ismeretek.

 AMIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Együttműködés prémiumkategóriás autógyárakkal

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bizonyítvány másolatokkal, a pozíció megjelölésével a következő címre kérjük küldeni:

Poppe + Potthoff Hungária Kft.  8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park

Munkavégzés helye 8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés, Gyógyszeripar / Vegyipar, Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Ajka