www.cvonline.hu
Gyártástámogató mérnök (termelés hatákonyságnövelés)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.31.
Jelentkezési határidő: 2014.11.04.
Hirdetés azonosító: 853190
lejárt

(Vas)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű autóipar szektorban tevékenykedő Partnerünk számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Feladatok:
-Gép- és folyamatspecifikációk elkészítése
-Gépbeszállítói ajánlatok műszaki véleményezése
-SE (simultaneous engineering) folyamat működtetése a termékfejlesztő-mérnökség, a gépbeszállítók és a helyi mérnökség bevonásával
-Gép előátvételek szervezése és lebonyolítása
-Géptelepítések, termékintegrációk koordinációja
-Az előgyártáshoz szükséges PPAP dokumentációk elkészítése (PFMEA, Ellenőrzési Tervek)
-Költségkalkulációk elkészítése (műszaki változások, termékintegrációk, projektek költségei)
-A gyártási, szerelési és tesztelési folyamatok fejlesztése a legjobb gyakorlatok felhasználásával

Követelmények
-Felsőfokú műszaki végzettség
-Társalgási szintű angolnyelv-tudás (német nyelv ismerete előny)
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-Utazási hajlandóság
-Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség, rugalmasság, megfelelő időgazdálkodási készség, ügyfélorientált és feladatorientált szemléletmód