www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök (Tatabánya)

  • A hirdetés 824 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk sok éves múltra visszatekintő multinacionális vállalat.  Bővülés céljából keresünk részükre 2 fő munkatársat, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gyártósorok szakmai támogatása, folyamatok fejlesztése a termelés hatékonysága érdekében;
A sor mellett dolgozó munkatársak munkájának szakmai összefogása, dolgozók fejlesztésében részvétel;
Társosztályokkal (ld. logisztika, gyártástervezés) szoros együttműködés;
Sor melletti problémák megoldása, ha szükséges egyeztetése a mérnökségvezetővel és/vagy termelésvezetővel;
Új termékek bevezetésénél aktív részvétel - technológia és lean oldaláról;
Gyártási technológia fejlesztése, ellenőrzési utasítások elkészítése, betanítások támogatása;
Riportolás a mérnökségvezető részére.

Követelmények:

Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
Min. néhány éves gyártástámogató, folyamatmérnöki tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előny:

Lean ismeretek
Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

Tatabánya régió, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Igényes munkakörnyezet
Fejlődési lehetőség
Motiváló csomag, bérezés

Ideális pályázó:

Rendkívül dinamikus, agilis
Van benne vezetői, csapatösszetartó karizma
Nyitott az újdonságokra
Pozitív az életszemlélete, optimista

Helyek Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Multinacionális élelmiszeriparban tevékenykedő ...
Csongrád, Csongrád