www.cvonline.hu
Gyártástámogató mérnök (Referenciaszám: PJ4368)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1026866
lejárt

Székesfehérvári, autóiparban kiemelt szerepet betöltő partnerünk megbízásából keresünk munkatársat a

következő pozícióba:

Gyártástámogató mérnök

Feladatok:
- A felmerülő technológiai problémák megoldása

- Termelési minőségi mutatók javítása
- Gép- és alkatrésztesztelés, adatok kiértékelése, hibaanalizálás
- Minőségi rendellenességek kivizsgálása, reklamációk kezelése
- Költség analízis, költségcsökkentési javaslatok megtétele, intézkedések végrehajtása

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök végzettség)
- Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
- Ms Office haladó szintű ismerete (Word, Excel, Power Point)
- Jó elemzési és problémamegoldó képesség
- Rajzolóprogramok felhasználói szintű ismerete (AutoCad) előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Versenyképes bérezés cafeteria rendszerrel
- Negyedéves bónusz
- Színes, változatos munka
- Utazási lehetőség
- Munkába járás támogatása
- Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Pályakezdők jelentkezését várjuk!

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" data-width="100px" data-height="40px" data-colorscheme="light" data-layout="standard" data-action="like" data-show-faces="false" data-send="true">