www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök (Referenciaszám: FE-335)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.08.17.
Hirdetés azonosító: 778349

Elvárások:

  • Műszaki diploma (gépészmérnök, villamosmérnök végzettség preferált)
  • Legalább erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Gyártó cégnél szerzett legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, precizitás,
  • Technikai szemlélet, kreativitás, manuális készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • LEAN ismeretek
  • Karbantartási (TMK) tapasztalat
  • Finommechanikai sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • Automatizált gyártósorok mechanikai karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP)

Főbb feladatok:

  • Új termék bevezetési, áttelepítési projektek műszaki támogatása, termékátvételek koordinálása
  • Gyártási koncepció kialakítása
  • Szerszám- és alkatrész-módosítások egyeztetése
  • Gyártóeszközök felügyelete, új gyártóeszközökkel szembeni követelmények meghatározása
  • A sorozatgyártás napi szintű támogatása (technológiafelügyelet, selejtcsökkentési tevékenység támogatása)
  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel (a gyártóeszköz-beszállítókkal, a projekt teamekkel, a házon belüli egyéb szakterületekkel)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-335-ös referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-66-41-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő