www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök Ref.903

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.05.13.
Hirdetés azonosító: 903515
lejárt

Elektronikai profilú Somogy megyei Partnerünk telephelyére keresünk felsőfokú, mérnöki végzettséggel rendelkező Gyártástámogató szakembert.

Gyártástámogató mérnök Ref. 903

Feladatok:

  • Próbagyártások előkészítése és koordinálása
  • Módosítási javaslatok és javító intézkedések tétele a felmerülő problémák elhárítására
  • Minőségi követelmények betartása és folyamatos ellenőrzése
  • Javaslattétel a megelőző karbantartás ütemezésére
  • Folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • Együttműködés a társosztályokkal, csoport és művezetőkkel
  • Dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, előnyösen villamosmérnök vagy gépészmérnök
  • Termékfejlesztői véna
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Angol kommunikációképes nyelvismeret

Amit Megbízónk ajánl:

  • Stabil és folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • Kihívást jelentő munkakör, szakmai előrelépés
  • Kiemelt juttatási csomag (béren kívüli juttatások, Cafeteria)
  • Folyamatos fejlődés és szakmai előrelépés
  • Humánus légkör, csapatszellem

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, a jelentkezéshez küldje át önéletraját az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével: ,,Gyártástámogató mérnök Ref. 903,, Pályázata beérkezését követően felvesszük Önnel a kapcsolatot és tájékoztatjuk a további részletekről.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu