Gyártástámogató mérnök / Production engineer (jelige: 2016_EB_Production)

  • A hirdetés 418 napja lejárt

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gyártási folyamatok optimalizálása, gyártási dokumentáció elkészítésében való részvétel
  • Feladatkörhöz kapcsolódóan projektek kivitelezése, illetve azokban való részvétel
  • Karbantartás támogatása (üzemzavar esetén)
  • Új alkatrészek és előgyártmányok vizsgálata, és a gyárthatóság feltételeinek biztosítása
  • Teszt specifikációk, dokumentumok elkészítése vevői elvárások alapján
  • Új gyártóberendezések beszerzése és felügyelete
  • Műszaki és gyártási problémák kiküszöbölése, elemzése

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Gyártástechnológiai tapasztalat előny
  • Határozottság, csapatmunkára való képesség
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Rugalmasság, motiváltság
  • Magas terhelhetőség
  • Magabiztos fellépés (nemzetközi környezetben is)
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség

A Bosch sikerének kulcsa az innovációs képesség és a kimagasló szakértelem. Úgy érzed, hogy képes vagy folyamatosan megújítani a tudásodat? Akkor együtt sikeresen megfelelhetünk a jövő kihívásainak!

A Te sikertörténeted hol kezdődik? Jelentkezz most!
Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német