Gyártástámogató mérnök | Product support engineer - Komárom környéke

  • A hirdetés 299 napja lejárt

Feladatkör:
Fő feladatok: - dróthajlító, hegesztő üzem műszaki támogatása - a gyártás fejlesztése, felmerülő problémák kezelése - új projektek bevezetésében való részvétel - gyártási dokumentációk elkészítése - javítóintézkedések kidolgozása.

Végzettség:
Felsőfokú gépészmérnöki vagy gépész üzemmérnöki végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Angolnyelv-tudás írásban és szóban egyaránt.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Középméretű, autóipari beszállító vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Fémmegmunkáló Budapest

Work Force Kft.

Fémmegmunkáló szakmunkások figyelem!Újpesten ho...
Magyarország

Méréstechnikus

Nemzetközi, autóipar területén működő, fém alka...
Fejér

Vezető gépbeállító

Műanyagfeldolgozással foglalkozó gyártópartnerü...
Pest