Gyártástámogató mérnök | Product support engineer - Komárom környéke

  • A hirdetés 417 napja lejárt

Feladatkör:
Fő feladatok: - dróthajlító, hegesztő üzem műszaki támogatása - a gyártás fejlesztése, felmerülő problémák kezelése - új projektek bevezetésében való részvétel - gyártási dokumentációk elkészítése - javítóintézkedések kidolgozása.

Végzettség:
Felsőfokú gépészmérnöki vagy gépész üzemmérnöki végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Angolnyelv-tudás írásban és szóban egyaránt.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Középméretű, autóipari beszállító vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Quantitative model auditor

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Telefonos behajtási munkatárs

Trenkwalder Kft

Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számár...
Budapest

SD Manager

Hire-One Kft.

 Legyünk együtt sikeresek!   Autóipari termékek...
Veszprém, Veszprém, Tatabánya, Győr