GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK )

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1040243

Veszprém megyei, dinamikusan fejlődő,multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete a gyártás támogatása
  • Gyártási folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • Gépgyártókkal történő kapcsolattartás, új gépek telepítésében való aktív közreműködés
  • Új termékbevezetés támogatása operatív módon
  • Operátorok munkavégzésének koordinálása
  • Műszaki dokumentációk kezelése, karbantartása
  • A társosztályokkal történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelővállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK ), Veszprém megye