www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (összeszerelő terület)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 801373

Megbízónk Vác-Balassagyarmat térségében működő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve tevékenykedik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK

  • A gyártási folyamat támogatása a klímakompresszor összeszerelő részlegen
  • Gyártó eszközök és szerszámok tervezése, telepítése, folyamatos fejlesztése
  • Új termékek bevezetésének koordinálása, önálló projektek vezetése
  • Elkészíti és karbantartja a gyártási és minőségbiztosítási dokumentációt

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki végzettség (gépészeti vagy elektronikai)
  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • 3 D tervező szoftver (Solid Edge) ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Csapatszellem
  • Jó problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT

  • Autóipari tapasztalat
  • ISO TS 16 949 szabvány ismerete
  • Probléma megoldási módszerek ismerete (5 why, 6 sigma, Shainin)
  • PLC programozási ismeretek (Alan Bradley)

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Korrekt alapfizetés, teljesítmény bónusz, bejárás költségszintű támogatása, cafeteria
  • Munkavállaló-barát környezet, fejlődés elősegítése és támogatása