Gyártástámogató mérnök (összeszerelés) - Fejér megye (Referenciaszám: HM-660)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.13.
Jelentkezési határidő: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 1053986

Feladatok:

  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete
  • Folyamatoptimalizálás, az ezzel kapcsolatos berendezések átépítésének elvégzése
  • Változások beintegrálása az összeszerelő gyártási folyamatba
  • Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása (műveleti dokumentációk, tartalék alkatrészek, rajzok)

Elvárások:

  • Villamosmérnök, Gépészmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Pár éves releváns szakmai tapasztalat gyártómérnök, folyamatmérnök pozíciókban, gyártó környezetben
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Proaktív munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Autóiparban, ill. berendezésgyártásban szerzett tapasztalat
  • Német nyelv előny

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy külföldi érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-660-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +3620/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)