www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (megmunkáló terület)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 801372

Link megjelenítéseimages/editor/1290448473.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk Vác-Balassagyarmat térségében működő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK

  • A gyártás támogatása mérnökségi oldalról a CNC megmunkáló üzemben, technikai segítségnyújtás a termelés részére
  • Új termékek bevezetésének koordinálása
  • Szerszámok tervezése, specifikálása, rendelése, telepítése
  • Beszállítók kiválasztásában való részvétel
  • Munkájával és ötleteivel a vevő, és a minőségbiztosítási rendszer elvárásainak való megfelelés
  • Napi szintű kapcsolattartás angol nyelven a külföldi kollégákkal és a helyi külföldi vezetőkkel, munkatársakkal

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Magas szintű elemző képesség
  • Több éves ipari tapasztalat berendezések, gépek, szerszámok továbbfejlesztésében, hibakeresésben
  • Gépi forgácsolással kapcsolatos ismeretek
  • Kommunikációképes, stabil angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT

  • CNC programozás ismerete
  • ISO TS 16 949 szabvány ismerete
  • Autóipari tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapfizetés, teljesítmény bónusz, bejárás költségszintű támogatása, cafeteria
  • Munkavállaló-barát környezet, fejlődés elősegítése és támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Vác-Balassagyarmat térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (megmunkáló terület), Vác-Balassagyarmat térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése