Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Gyártástámogató mérnök/ LEAN MÉRNÖK

(HF 11-7407)

pozícióba.

Feladatok

  • Gyártás zökkenőmentességének biztosítása, gyártási folyamatok fejlesztése,
  • Sori hatékonyságnövelés,
  • Dokumentációk elkészítése, kimutatások, jelentések készítése,
  • Karbantartások tervezése, felmerülő problémák megoldása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk!),
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás, szóban és írásban,
  • Előny: LEAN ismeretek.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Borsod – Abaúj – Zemplén megye VAGY Heves megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7407"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése