Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

(HF 11-7780)

pozícióba.

 Feladat

  • A gyártás zökkenőmentességének biztosítása,
  • Géphibák megoldása,
  • Részvétel a vevői auditokon,
  • Karbantartási feladatok tervezése,
  • Sori hatékonyságnövelés.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök, gépészmérnök),
  • Gyártásban szerzett néhány éves tapasztalat,
  • FMEA ismeretek,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fiatalos környezet,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye, Veszprém megye
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű  önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7780”-as referenciaszám és a pozíció  feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda