www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

(HF 10-7548)

pozícióba.

Feladat

  • A gyártás zökkenőmentességének biztosítása, a gyártási folyamatok fejlesztése,
  • Géphibák megoldása, sori hatékonyságnövelés,
  • Karbantartási feladatok tervezése, ütemezése
  • A gyártási dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
  • Német nyelvtudás szóban és írásban,
  • 10 hónap külföldi betanulás vállalása (nagyon magas napi díj ellenében!)

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye,

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és idegen nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7548”-as referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése