www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

(HF 10-6998)

pozícióba.

Feladatok

  • A gyártás zökkenőmentességének biztosítása,
  • Folyamatos fejlesztések, hatékonyságnövelési és költségcsökkentési tervek kidolgozása és megvalósítása,
  • Géphibák kivizsgálása és megoldása, a hibaelhárításban való aktív részvétel,
  • Dolgozók oktatása a munkaeszközök és gépek használatára.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Hasonló területen, gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bér és kimagasló juttatási rendszer.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6998”-as referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése