Energiaszektorban működő, biztos háttérrel rendelkező partnercégünkhöz keresünk munkatársat

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

 (HF 10-6957)

 pozícióba.

 Feladat

  • Gyártóberendezések programozása és paraméterek beállítása beleértve a szerszámokat, gépeket, kezelési rendszereket és robotokat,
  • Beszállítói anyagok, alkatrészek problémái esetén azok továbbítása a fejlesztési osztály számára, illetve a probléma nyomon követése,
  • Folyamatok elemzése, szimulálása, optimalizálása,
  • Hibaelemzések és minőségi eltérések rögzítése és javaslattétel intézkedésekre.
  • Javaslat új folyamatokra és munkamenetekre,

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, szakmai fejlődés,
  • Versenyképes anyagi juttatások,
  • Biztos háttér.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Zala megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát küldje a „HF 10-6957"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése