Gyártástámogató mérnök - Festő Technológus (Referenciaszám: PJ4791)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1071259
lejárt

Székesfehérvári lemezalakítással, mechanikai szereléssel, hegesztéssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gyártástámogató mérnök - Festő technológust

Feladatai:
- Alkatrészek akasztási utasításának elkészítése
- Festési utasítások készítése
- Porfestő programok létrehozása
- Maszkolási és lemaszkolási (maszkolás eltávolítási) utasítások készítése
- Festési anyagnormák, festékfelhasználások számítása
- Anyagkezelési, egyéb munkautasítások készítése
- Alkatrészek beégetési paramétereinek meghatározása

Elvárások:
- Gépészmérnök, vagy vegyipari gépészmérnöki végzettség
- Angol nyelv Középszintű ismerete
- Rugalmas, terhelhető, proaktív személyiség

Előny:
- Festőüzemi tapasztalat

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.