www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök (Esztergom régió)

  • A hirdetés 156 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi munkakörbe:

Pozíció leírása:

A gyártási folyamat optimalizálása, képességének ellenőrzése, kiértékelése;
Költségoptimalizálás, hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása;
Részvétel technológiai fejlesztésekben;
Munkautasítások kidolgozása, karbantartása, validálása;
A változások beintegrálása a gyártási folyamatba;
Műszaki dokumentációk elkészítése, frissítése, karbantartása;
A területéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete;
Technikai dolgozók szakmai támogatása, fejlesztése.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki, mérnöki végzettség (gépész vagy villamos)
Társalgási szintű angol nyelvtudás
MS Office ismeretek

Előny:

Autóipari tapasztalat
Prés vagy hegesztési technológiák ismerete

Munkavégzés helye:

Esztergom vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Bejárási támogatás
Havi bónusz
Családias légkör, dinamikus, innovatív csapat

Ideális pályázó:

Önálló
Határozott
Rugalmas
Utazási hajlandóság megvan benne
Jó kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezik

Helyek Budapest
Salgótarján
Tatabánya
Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség