Gyártástámogató mérnök (egyedi gyártás) - Fejér megye (Referenciaszám: HM-660)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2016.04.23.
Hirdetés azonosító: 570878

Feladatok:

  • A munkaterületéhez tartozó képlékenyalakító berendezések műszaki felügyelete
  • Folyamatoptimalizálás és az ezzel kapcsolatos berendezések átépítésének tervezése, ütemezése és elvégzése
  • Változások előkészítése és beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Műszaki dokumentációk készítése és folyamatos ellenőrzése (műveleti dokumentációk, tartalék alkatrészek, rajzok)

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 1-2 éves szériagyártásban szerzett tapasztalat
  • Képlékenyalakítási ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • CAD program alapszintű ismerete

 Előny:

  • Autóiparban, ill. berendezésgyártásban szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-660-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő