www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök (Debrecen) (INTS/3/29)

  • A hirdetés 1052 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk sorozatgyártásban jártas, preferáltan nemzetközi elektronikai gyártókörnyezetben szerzett tapasztalattal rendelkező elhivatott, motivált gyártástámogató mérnököt.

Feladatok:

  • Gyártás teljes körű, mérnöki, technikai támogatása
  • Aktív, napi szintű közreműködés a gyártóterületen
  • Folyamatfejlesztés, folyamatoptimalizálás
  • Gyártási folyamatok mérnöki megfigyelése, fejlesztendő területek kimutatása, megoldások kidolgozása
  • Termék- és folyamatspecifikációk meghatározása, határidők meghatározása, munkautasítások megfogalmazása
  • Szükséges tréningek meghatározása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú – műszaki, mérnöki - végzettség
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat, gyártás területen szerzett
  • CAD tervezőprogram gyakorlati ismerete
  • LEAN irányelvek ismerete
  • Elektronikai gyártástechnológiák ismerete, mint PCB szerelés
  • Erős projekt szemlélet, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Nagyszerű, motiváló juttatási csomag
  • Proaktív, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol