www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök AO02

  • A hirdetés 153 napja lejárt

Feladatok

  • Gyártás és termelés napi szintű támogatása;

  • Termelési folyamatok fejlesztése (alkalmazott gyártástechnológia);

  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák napi szintű kezelése és megoldása;

  • Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása ;

  • Selejtcsökkentési akciók megfogalmazása és végrehajtása;

  • Reklamáció kivizsgálásában és megoldásában való részvétel;

  • Folyamat- és gépkihasználtság fejlesztése;

  • Új termék bevezetési projektekben való részvétel;

  • Folyamat-veszteség elemzés;

  • Új gépek és technológiák gyártásba való bevezetésének támogatása.

Elvárások

  • Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség;

  • Gyártástechnológiai tapasztalat (min. 1-3 év);

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;

  • Kreativitás, jó problémamegoldó készség, sikerorientált szemlélet.

Előny

  • Autóipari tapasztalat;

  • Microplasma hegesztés területé szerzett tapasztalat;

  • FANUC robot felhasználói ismeret.