www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök (AO02)

  • A hirdetés 153 napja lejárt

Feladatok

  • Termelési folyamatok felügyelete és támogatása;

  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése;

  • Új termékek bevezetése;

  • Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása;

  • Vevői auditokban való részvétel;

  • Selejt csökkentési feladatok és akciók előkészítése és véghez vitele;

  • Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása;

  • Kapcsolattartás a kooperációs partnerekkel.

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki főiskolai / egyetemi végzettség;

  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett mérnöki tapasztalat;

  • Magabiztos angol nyelvtudás;

  • Forgácsoló gépeken területén szerzett tapasztalat;

  • MS Office és SAP felhasználó szintű ismerete;

  • Problémamegoldó gondolkodás;

  • Eredményorientált hozzáállás;

  • Folyamat menedzselési tapasztalat.

Előny

  • Plazma ívhegesztési gyakorlat.