www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök (AO02)

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Komárom-Esztergom megyei partnercégünk megbízásából keresünk

Gyártástámogató mérnök

munkatársat.

Pozíció azonosító: gyt

Kategória: Mérnök - Gyártás, Gyártástámogató mérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladatok

  • Termelési folyamatok felügyelete és támogatása;
  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése;
  • Új termékek bevezetése;
  • Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása;
  • Vevői auditokban való részvétel;
  • Selejt csökkentési feladatok és akciók előkészítése és véghez vitele;
  • Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása;
  • Kapcsolattartás a kooperációs partnerekkel.

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki főiskolai / egyetemi végzettség;
  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett mérnöki tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Forgácsoló gépeken területén szerzett tapasztalat;
  • MS Office és SAP felhasználó szintű ismerete;
  • Problémamegoldó gondolkodás;
  • Eredményorientált hozzáállás;
  • Folyamat menedzselési tapasztalat.

Előny

  • Plazma ívhegesztési gyakorlat.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol