www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 922130
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális TIER1-es autóipari beszállító Partnercégünk számára keresünk kollegát az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Feladatok:
  • gyártás és termelés napi szintű támogatása
  • termelési folyamatok fejlesztése (alkalmazott gyártástechnológia)
  • gyártással kapcsolatos műszaki problémák napi szintű kezelése és megoldása
  • gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása
  • selejtcsökkentési akciók megfogalmazása és végrehajtása
  • reklamáció kivizsgálásában és megoldásában való részvétel
  • folyamat- és gépkihasználtság fejlesztése
  • új termék bevezetési projektekben való részvétel
  • folyamat-veszteség elemzés
  • új gépek és technológiák gyártásba való bevezetésének támogatása

Elvárások:
  • gyártástechnológiai tapasztalat (1-3 év)
  • gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudással
  • kreativitás, jó problémamegoldó készség, sikerorientált szemlélet

Előny:
  • autóipari tapasztalat
  • alapszintű tervező program használata (CAD)

Amit mi ajánlunk:
  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, arra kérem küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségre:
Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC