www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1051303
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális, autóipar számára fejlesztő megbízónk részére, R&D központba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (AB)

Feladatok:
  • Elektronikai termékgyártás (elektronikai vezérlésű panelek) támogatása
  • Gyártási dokumentációk naprakészen tartása az SAP-ban
  • Layoutok elemzése, tervezése
  • Részvétel az új termékek mintagyártási folyamataiban
  • Ciklusidők, gyártási folyamatok elemzése és fejlesztése
  • Kapacitás elemzések készítése

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi integrált mérnök, mechatronikai mérnök, gépész-, villamosmérnök vagy mérnök közgazdász végzettség (a diploma megléte feltétel),
  • Aktív, stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 2-4 év elekronikai gyártó cégnél, lehetőleg autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • AutoCAD szofver ismeret, SAP ismeret

Amit a cég kínál:
  • Vezető technológiák alkalmazása
  • Magasan kvalifikált, jó hangulatú csapat
  • Stabil multinacionális céges háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi háttér

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Vas megye

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas