www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 915526
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (AB-B)

Főbb feladatok:
  • Gyárthatósági tanulmányok készítése, új termékek gyártásának tervezése, gyártásba vitele és gondozása a prototípusgyártástól a szériatermelésig
  • FMEA tanulmányok készítésében való részvétel
  • Új technológiák, eljárások és gyártóeszközök bevezetése projekt környezetben
  • Gyártóeszköz beszállítók kiválasztás és műszaki támogatása
  • Hatékonyság javító intézkedések bevezetése, oktatása
  • Minőségi és hatékonysági célkitűzések segítése
  • Belső anyagáramlás tervezése
  • Darabjegyzékek és művelettervek elkészítése felülvizsgálata és karbantartása
  • Norma idők felülvizsgálata, figyelemmel kisérése

Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség
  • Kommunikációs szintű aktív angol  vagy német nyelvtudás
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 2 év gyártástámogatói és folyamatfejlesztési szakmai tapasztalat
  • Megmunkálási és/vagy szereléstechnológiai ismeretek
  • Ms Office ismeret
  • Minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete
  • Tervező programok ismerete, tervezési készség

Előny:
Lean szemlélet alkalmazásában szerzett tapasztalat (5S, standardizálás, One-pieceflow, SMED, VSM)

Munkavégzés helye:​ Kecskemét

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Bács-Kiskun